Žádost o nebankovní půjčku

Rozhodli jste se, že to bude právě naše nebankovní půjčka, kterou si vezmete? Dobrá volba! Podívejte se spolu s námi na proces žádosti o půjčku. Zjistíte, že je nejenom jednoduchý, ale i rychlý.

Vyberte si takovou nebankovní půjčku, která vám vyhovuje

Prvním krokem žádosti je výběr konkrétní částky, kterou budete potřebovat. Zde vám nabídneme nejprve finanční rozmezí, s možností následné volby konkrétní sumy. K dispozici jsou částky menší než 4 000 Kč, stejně jako sumy v desetitisících, statisících a milionech. Tou největší sumou jsou 3 000 000 korun.

Uveďte několik základních údajů o sobě

Naše nebankovní půjčky se pyšní jednoduchým procesem žádosti. Jakmile máte vybránu konkrétní sumu, můžete přestoupit k dalšímu kroku. Jedná se o povinnost uvést několik informací o vás samotných. Zde uveďte váš aktuální příjem, stejně jako informace o druhu daného příjmu, nebo informace o tom, zda jste v registrech dlužníků. Dané informace jsou důležité pro správný výběr půjčky. Rozhodně dokážeme půjčit i nezaměstnaným, nebo problémovým klientům.

Pro vyřízení nebankovní půjčky jsou třeba i kontaktní údaje

Dalším krokem jsou informace kontaktního charakteru. Ty jsou nezbytné proto, abychom se s vámi mohli v případě nutnosti spojit a dořešit několik konkrétních věcí a dotazů. Ne vždy to bude nutné, jelikož mnohé naše nebankovní půjčky jsou vyřízeny téměř ihned, po odeslání příslušného formuláře. Jakmile tyto kontaktní, stejně jako osobní informace uvedete. Již můžete vybírat z dostupných půjček.

Žádostí vás provede náš poradce

Aby pro vás byla samotná žádost co možná nejjednodušší, provede vás jednotlivými kroky náš poradce. Díky tomu celou žádost zvládnete jednoduše a rychle, s jistotou toho, že pro vás bude každý krok jednoduchý. Na samotný závěr vám poradce předloží nabídku těch půjček, které vám nejvíce vyhovují. Vaším úkolem už bude jenom to, vybrat si produkt, kterým bude nebankovní půjčka nejvíce vyhovující konkrétním požadavkům. Třeba s ohledem na výši úrokových sazeb.