Odpovědné půjčování

Chceme, aby naše půjčka byla ku prospěchu každého žadatele. S tím souvisí jak to, že půjčíme každému, tak i to, že půjčujeme odpovědně. Podívejte se na naše hlavní zásady, které doporučujeme našim klientům za všech okolností dodržovat.

Využívejte naše nebankovní půjčky smysluplně

Sice vás neomezuje v tom, na co můžete peníze využít, ale nabádáme vás k tomu, abyste peníze využili smysluplně. Ideální volbou, jak peníze využít, může být třeba koupě auta, rekonstrukce domu či bytu, nebo nákup spotřebičů. Co je naopak neuváženým využitím, to je nákup zbytečně drahé elektroniky nebo výpočetní techniky, pokud ji nutně nevyužijete. V takovém případě vám nebankovní půjčky nedoporučujeme.

Nebankovní půjčka a její výše by měla odpovídat vašim potřebám

Spočítejte si, kolik konkrétně potřebujete a přesně takovou částku byste si měli také půjčit. V tomto směru vám jsme nápomocni a umožníme vám výběr se zaokrouhlením na celé tisíce korun. A to jak v částkách pod 4 000, tak i v částkách, které se už dotýkají horní hranice úvěru, kterou jsou 3 000 000 korun českých. Čím větší bankovní půjčka bude poskytnuta, tím více můžete zaplatit na úrocích.

Splátky si rozložte tak, aby vám to vyhovovalo

I k tomu své klienty nabádáme. Proč? Jelikož jedině díky dobrému rozložení splátek se není třeba obávat toho, že byste jakkoliv negativně zatížili váš rozpočet. Zde vám nabízíme možnost rozložit si splátky do několika měsíců, ale i několika desítek let. Konkrétní suma tak nemusí být vyšší, než pár stovek.

Jsme výhodní a transparentní

Vždy vybírejte půjčku u spolehlivého a transparentního poskytovatele s dobrým zázemím. Zvolíte-li si právě naše nebankovní půjčky, chybu neuděláte. Nejenom, že nabídneme férové podmínky. My nabídneme i jistotu toho, že si budete moci vybrat z nejvýhodnějších půjček, které na našem trhu aktuálně jsou.