Naše nebankovní půjčka

Čím je charakteristická naše nebankovní půjčka a co vám může přinést? Podívejte se spolu s námi na základní informace o tomto úvěrovém produktu. O něm lze říci, že dnes patří mezi nejvýhodnější na našem trhu.

Kolik naše nebankovní půjčka nabídne peněz?

To je jedna z nejdůležitějších a rozhodně klíčových informací ve chvíli, kdy se rozhodujete o tom, zda si daný úvěr vezmete. Konkrétní sumy začínají na několika tisících, pod částkou 4 000 Kč. Z ní není problém dostat se na podstatně vyšší sumu. Maximem, které naše nebankovní půjčka nabídne, jsou celé 3 000 000 korun českých. Ve všech případech platí, že peníze není problémem využít skutečně na cokoliv.

Pro koho jsou naše nebankovní půjčky určeny?

Doslova pro každého, kdo si o ně požádá. Nechceme klienty nijak omezovat a tak nabízíme nebankovní půjčky pro každého. Požádat si můžete nejenom jako zaměstnanci a podnikatelé. Najdeme vám vhodný úvěr, i pokud jste bez práce, nebo v bankovním a nebankovním registru. Potěšeni budou i studenti, důchodci, nebo matky na mateřské dovolené. I ti patří do skupiny našich klientů.

Za jak dlouho je půjčka vyřízena?

Naše schvalovací procesy jsou nastaveny tak, aby nic netrvalo déle, než je nezbytně nutné. To platí, ať už žádáte o nebankovní půjčky jakékoliv hodnoty. V mnoha případech můžeme celou rychlost schválení stáhnout i do několika minut. U vyšších úvěrů to mohou být hodiny. Je i naším cílem zaslat vám peníze co nejdříve, ideálně ještě ten den, kdy je vše vyřízeno a vaše žádost je plnohodnotně schválena.

Jaké jsou podmínky získání?

Snažíme se každou žádost hodnotit individuálně. S tím souvisí i podmínky, které naše nebankovní půjčka má. Základem je samozřejmě plnoletost a doklad totožnosti. Následně vše vyhodnocujeme s ohledem na výši půjčky i další faktory. Díky tomu není nic výjimečného, že v rámci schvalování nebudete muset nic dokládat, stejně jako se obejdete i bez tištěné smlouvy.