Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz, na který jste nenašli odpověď na našem webu? V tomto případě neváhejte a napište nám. Na dotazy reagujeme skutečně rychle a naším cílem je poskytnout vám vyčerpávající, aktuální, stejně jako objektivní info. To ne nemusí nutně týkat jenom naší půjčky, ale i řady dalších dotazů, které můžete mít.

Kdo jsme?

Na trhu poskytovatelů půjček patříme mezi přední poskytovatele. Naší hlavní výhodou je to, že dokážeme nabídnout nebankovní půjčky téměř každému, s ohledem na jeho aktuální ekonomickou situaci, aktuální příjem, nebo finanční historii. Máme navázánu spolupráci s řadou externích poskytovatelů, což nám dává možnost zvolit nebo vytvořit půjčku téměř na míru každému žadateli. Naší prioritu je především výhodnost pro klienta, což se snažíme za všech okolností dodržovat.

Naší prioritou je férový přístup

Tím hlavním důvodem, proč jsme si mohli vybudovat dominantní postavění na tuzemském úvěrovém trhu je mimo jiné také to, že naše nebankovní půjčka je spojena s celou řadou pozitiv. Je to hlavně transparentnost, díky které v každém kroku žádosti i vyřízení víte, jak bude váš úvěr vypadat. Je to také nízký úrok, který dnes patří mezi základní kritérium výběru správné půjčky. Stejnou jistotou jsou i nulové poplatky, ať už jde o vyřízení žádosti, ať už jde o poskytnutí a vedení půjčky, nebo třeba o předčasné splacení části nebo celého úvěru.

Jsme zde pro každého

Po letech působení na našem trhu jsme dokázali nabídku našich půjček dovést k naprosté dokonalosti. Pyšní se nejenom rychlostí žádosti i vyřízení, ale pyšní se i tím, že je pro každého. Je jedno, zda potřebujete pár tisíc, nebo miliony korun. Je jedno, zda vyděláváte, jste bez práce, na mateřské, v důchodu nebo ve škole. Nic z toho není pro naši společnost překážkou. Přesvědčte se o tom, že jsme ti praví. Požádejte si o nebankovní půjčky u nás!