Časté dotazy

Zajímají vás konkrétní informace, které jsou s naší půjčkou spojené? Podívejte se na seznam konkrétních dotazů, které měli klienti před vámi. Jistě zde najdete odpověď i na vaši otázku.

Kolik peněz vaše nebankovní půjčka nabídne?

Díky spolupráci s celou řadou partnerů se můžeme pyšnit tím, že naše nebankovní půjčka nabídne opravdu širokou škálu částek. Ty začínají na pár tisících, pod hranicí čtyř tisíc korun. Nabídnout ale umíme i miliony. Nejvyšší sumou, která je k dispozici, jsou 3 000 000 Kč.

Komu jsou poskytované nebankovní půjčky určeny?

Každému, kdo potřebuje peníze. Máme v nabídce širokou škálu konkrétních produktů s ohledem na to, co můžete nabídnout. Nepůjčujeme jenom zaměstnancům a podnikatelům. Naše úvěry jsou vhodné třeba i pro nezaměstnané a problémové klienty. Samozřejmostí je i to, že nebankovní půjčky nabídneme důchodcům, matkám na mateřské dovolené, nebo studentům.

Jak si o půjčku požádat?

Nebojte se, že by snad bylo nutné kamkoliv chodit, nebo vyplňovat tištěné žádosti. Vše zvládnete jednoduše, z pohodlí vašeho domova. Jediné, co si musíte připravit, je váš občanský průkaz. Aby samotná žádost byla co nejjednodušší, provede vás jednotlivými kroky náš úvěrový poradce. Ten vám na závěr dá vybrat i z několika možností, které budou vyhovovat třeba s ohledem na vaše úroky, nebo bonitu.

Za jak dlouho dostanu peníze?

Nic u nás netrvá déle, než je nezbytně nutné. Náš proces schválení je automatický a individuální. S ohledem na výši půjčky a uvedené informace může dojít i k tomu, že jsou peníze odeslány již za několik minut po podávání žádosti. Jedná-li se o převod v rámci stejné banky, máte je na účtu za pár minut.

Jaké doklady jsou třeba k vyřízení půjčky?

Podobně jako u rychlosti schválení, i zde vše řešíme individuálně. Naším cílem je jednoduchost a tak vše můžete zvládnout jenom s občanským průkazem. Nemusí být nutné dokládat příjem, výpisy z registrů, ani různé smlouvy. I to je pro naše půjčky charakteristické.